HDL برند هوشمند ساختمان 2020 در کشور چین

HDL موفق به کسب سه جایزه مهم از جوایز “برند هوشمند ساختمان 2020 چین” شد

 

در آینده ، برند HDL  همچنان در زمینه کنترل هوشمند در ابعاد مختلف استفاده کاربران ریشه خواهد دواند و تلاش بی وقفه ای را برای ارائه محصولات و خدمات بهتر به مشتریان و کاربران انجام خواهد داد.

 

جزئیات جشن اعطای جایزه برند هوشمند ساختمان 2020

عصر روز دهم دسامبر، مراسم اعطای جایزه “جایزه برند ساختمان هوشمند کشور چین” سال 2020 که به طور مشترک توسط Qianjia Zhike  و آزمایشگاه برند Qianjia برنامه‌ریزی شده بود، در هتل گوانگژو Dongfang برگزار شد.

ده ها نفر از کارشناسان و رهبران صنعت ساختمان هوشمند و همچنین بیش از 200 نماینده از برندهای معروف ساختمان هوشمند، دور هم جمع شدند تا شاهد تولد برندهای برجسته در صنعت ساختمان هوشمند در سال 2020 چین باشند! در این میان HDL برند هوشمند ساختمان 2020 این کشور شد.

 

HDL برند ساختمان 2020

جایزه‌های برند HDL در زمینه هوشمندسازی ساختمان

HDL با نفوذ برجسته و برندسازی عالی خود در زمینه کنترل هوشمند ساختمان‌ها، برنده جایزه ” ده برند برتر خانه هوشمند”، “Brand Top ten Smart Home” و “Top Ten Smart Lighting Award” شده است.

از آنجا که “جایزه برند ساختمان هوشمند چین” برای اولین بار در سال 2002 صادر شد، این جایزه 18 سال سابقه دارد. و این جایزه با این قدمت، به دلیل ویژگی های عینی‌، منصفانه و مقتدرانه‌، به عنوان “اسکار” صنعت هوشمند سازی ساختمان شناخته می شود.

 

برندهای برنده “جایزه برند ساختمان هوشمند چین” نه تنها مورد علاقه افراد در صنعت هوشمند هست، بلکه توجه کارمندان ساختمان‌های هوشمند، جوامع هوشمند و پروژه‌های خانه‌های هوشمند را نیز به خود جلب می‌کند‌، که این خود، نشان دهنده اعتبار و تأثیر جایزه برند برتر ساختمان هوشمند است.

در سال 2004، HDL تحقیق و توسعه مستقل را بر روی سیستم‌های کنترل هوشمندآغاز کرد و اولین برند داخلی بود که وارد بازار خانه‌های هوشمند شد. از آن زمان ، HDL سالهاست که در زمینه‌هایی مانند خانه‌های هوشمند، ساختمان‌های هوشمند و هتل‌های هوشمند دخیل است و به تدریج به یک تامین کننده جامع سیستم کنترل هوشمند و ارائه دهنده راه حل یکپارچه تبدیل شده و در بیش از 100 کشور و منطقه در سرتاسر جهان تجارت می‌کند.

 

HDL همیشه به مفهوم نوآوری در محصولات پایبند است، محصولاتش را مداوم توسعه می‌دهد و عملکرد محصولات موجود را بهبود می‌بخشد و متعهد است تجربه بهتری را در اختیار کاربران قرار دهد.

اهداف برند HDL در ارائه خانه‌های هوشمند

در آگوست سال 2020، HDL با نام تجاری هوشمند Evoyo را که یک زیرمجموعه هوشمند بی سیم بود،عرضه شد تا محصولات هوشمند و راه حل‌های کلی مبتنی بر فناوری بی سیم اینترنت اشیا را به بازار و کاربران ارائه دهد.

 

دفتر مرکزی HDL چین

Evoyo بیش از 20 محصول خانه هوشمند مانند Gateway، پنل‌های هوشمند، سنسورها ، قفل‌های هوشمند درب و یک برنامه انحصاری تلفن همراه با نام Evoyo Home را در اختیار دارد. این موضوع نه تنها می‌تواند یک تجربه هوشمند و یکپارچه از خانه هوشمند را برای کاربران ایجاد کند، بلکه امکان کنترل آسان و راحت اتوماسیون خانه را نیز به همراه دارد.

HDL همچنین برای دستیابی به مدیریت کارآمد، صرفه جویی در مصرف انرژی و مدیریت انرژی، نظارت بر تجهیزات، تعریف سناریوها ، تنظیمات اتوماسیون و غیره GraView را که یک پلت فرم مدیریت ساختمان به صورت بصری مبتنی بر وب است را منتشر کرد. که مخصوص پروژه‌های ساختمانی عمومی طراحی شده است.

 

علاوه بر این، برنامه تلفن همراه خانگی HDL ON ، پنل لمسی چند منظوره و رابط کاربری پنل‌های دیواری WallApp همه دور جدیدی از ارتقا عملکردی را تجربه کرده اند ، این ارتقا جزئیات محصول، رابط کاربری و غیره را بهینه سازی کرده و تجربه کاربری بهتری را به ارمغان آورده است. همین موضوع می‌تواند تایید دیگری برای کسب عنوان برند هوشمند ساختمان 2020 توسط HDL باشد.

برای مشاهده محصولات هوشمند HDL کلیک نمایید.

علی رغم تأثیر اپیدمی جهانی ویروس کرونا، همچنان HDL  یک رشد ثابت را حفظ می‌کند. در سال 2020 ، راه‌حل‌های هوشمند HDL در بسیاری از پروژه‌ها مانند 31 برج مسکونی Broadbeach در استرالیا، مجتمع ویلایی امارات هیلز در دبی‌، آپارتمان‌های سرویس دهنده سامایا در دبی، دو ساختمان اداری ملبورن، کتابخانه دانشگاه هنر اکوادور و دفتر مرکزی بانک توسعه آسیا را با موفقیت اجرا کرده است.

همان‌طور که گفته شد در آینده ، HDL همچنان در زمینه کنترل هوشمند ریشه خواهد دواند و تلاش بی وقفه ای را برای ارائه محصولات و خدمات بهتر به مشتریان و کاربران خود انجام خواهد داد. از اینکه ما را برای هوشمندسازی ساختمان خود انتخاب کرده‌اید، سپاسگزاریم.

 

جشن اعطای جایزه برند هوشمند ساختمان 2020 در چین