درباره ما

هدف ما

شرکت خانه هوشمند آراد با هدف فعالیت و ارائه خدمات در زمینه هوشمند سازی ساختمان ها و همسو شدن با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا جهت بهینه سازی مصرف انرژی تاسیس گردیده و فعایت های این گروه ارائه راهکارهای جامع در زمینه هوشمندسازی ساختمان های مسکونی ، تجاری اداری ، درمانی ، مجموعه های فرهنگی ، ورزشی ،تفریحی، ویلاها و هتل ها می باشد.

پروتکل های ما

buspro wireless و buspro
KNX
tuya Smart
SIP
Zwave
zigbee

خانه هوشمند آراد با در اختیار داشتن پرسنل مجرب و با سابقه در زمینه های هوشمند سازی و اتوماسیون ساختمان مشغول ارائه خدمات متنوع هوشمندسازی با استفاده از برترین و بروزترین پروتکل ها و سیستم ها به بهترین نحو در استان اردبیل می باشد.

خدمات ما

کنترل هوشمند سیستم های روشنایی

کنترل هوشمند سیستم های روشنایی به صورت آنلاین یا آفلاین از طریق پنل های هوشمند و همچنین تلفن هوشمند به سادگی و راحتی امکان پذیر می باشد.

کنترل سیستم های روشنایی به چند روش می باشد:

1: خاموش یا روشن کردن 2: کم و زیاد کردن شدت روشنایی 3: تنظیم رنگبندی چراغ های چند رنگ

کنترل هوشمند سیستم های گرمایشی و سرمایشی

کنترل هوشمند سیستم های گرمایشی و سرمایشی به صورت آنلاین یا آفلاین از طریق پنل های هوشمند و همچنین تلفن هومشند به سادگی و راحتی امکان پذیر می باشد.

کنترل انواع تجهیزات گرمایشی و سرمایشی اعم از فن کویل، پکیج، اسپلیت و غیره کاملا امکان پذیر میباشد.

کنترل هوشمند سیستم های حفاظتی و امنیتی

کنترل هوشمند سیستم های حفاظتی و امنیتی به صورت آنلاین یا آفلاین از طریق پنل های هوشمند و همچنین تلفن هومشند به سادگی و راحتی امکان پذیر می باشد.

تفاوت اصلی سیستم امنیتی هوشمند با سیستم های سنتی در ارائه امکانات نظارتی مانند گزارش گیری و بازخورد لحظه ای و همچنین امکان ایجاد شبیه سازی حضور در منزل میباشد.

کنترل هوشمند سیستم های صوتی و تصویری

کنترل هوشمند سیستم های صوتی و تصویری به صورت آنلاین یا آفلاین از طریق پنل های هوشمند و همچنین تلفن هوشمند به سادگی و راحتی امکان پذیر می باشد.

سیستم های صوتی و تصویری امروزه عضو جدایی ناپذیر خانه های هوشمند هستند، نبود این سستم ها در ساختمان های امروزی نقص بزرگی حساب میشود.

 

 

کنترل هوشمند سیستم های سایبان ، پرده برقی و کرکره

کنترل هوشمند سیستم های سایبان به صورت آنلاین یا آفلاین از طریق پنل های هوشمند و همچنین تلفن هوشمند به سادگی و راحتی امکان پذیر می باشد.

وجود این سیستم ها در ساختمان های امروزی که نور گیری مناسبی ندارند الزامی است چراکه وجود این سیستم این امکان را فراهم میکند تا در مواقع لزوم یا زمانبندی های پیشفرض و تعیین شده  میزان نور ورودی به داخل رو کنترل کرد.

کنترل هوشمند سیستم های اینترکام و دربازکن های هوشمند

کنترل هوشمند سیستم های اینترکام و دربازکن های هوشمند به صورت آنلاین یا آفلاین از طریق پنل های هوشمند و همچنین تلفن هوشمند به سادگی و راحتی امکان پذیر می باشد.

از جمله امکانات متمایز این سستم ها نسبت به سیستم های سنتی می نوان به قابلیت بازکردن و مشاهده وضعیت درب ها به صورت ریموت و از راه دور و همچنین امکان انتقال تماس به تلفن هوشمند اشاره کرد.

 

دیدار با تیم ما