ما راهکارهای عالی را برای مشتریان خود ارائه می کنیم

راهکار های سیستم هوشمند می تواند با توجه به نیاز متفاوت باشد. مثلا، همه ساختمان های اداری مشابه هم نیستند از این رو نیاز هایشان هم متفاوت خواهد بود و در نتیجه در حوزه هوشمند سازی نیز تفاوت های زیادی با هم می توانند داشته باشند. برای مثال آنچنان که در یک ساختمان اداری نظامی موضوعات امنیتی مهم و حیاتی هستند در یک ساختمان اداری ساده امنیت در اولویت بالایی قرار ندارد. پس راهکار های هوشمند سازی برای این دو ساختمان متفاوت خواهد بود یا اگر به دنبال سیستم IPTV هستید مهم خواهد بود که این سیستم را برای یک برج مسکونی نیاز دارید یا یک هتل. پس اگر راهکار ها را مطالعه نمودید و هنوز هم نیاز به اطلاعات بیشتر داشتید تیم مشاوره شرکت خانه هوشمند آراد آماده ارائه خدمات مشاوره به شما می باشد. این مشاوره رایگان خواهد بود و هدف ما صرفا رسیدن شما به پاسخ سوالاتتان می باشد.

خانه هوشمند

سیستم هوشمند چراغ ها ، پرده ها ، سیستم های تهویه هوا ، سیستم های صوتی و تصویری ، سیستم های امنیتی و سایر دستگاه های خانه شما را به هم متصل می کند و به شما امکان می دهد تا آنها را از طریق تلفن همراه ، تبلت یا پانل دیواری کنترل کنید.

هتل هوشمند

از لحظه ورود به هتل و درخواست اتاق از پذیرش مهمان هتل فقط باید همیشه بالاترین سطح راحتی ، خدمات و کیفیت را تجربه کند. برای تحقق این امر طیف وسیعی از راه حل های اتوماسیون را که به طور خاص برای هتل ها طراحی شده اند را می توان بکار برد.

اداری و تجاری هوشمند

برای چندین دهه است که سیستم های اتوماسیون به منظور افزایش راحتی و بهره وری انرژی در ساختمان های تجاری و اداری استفاده می شوند.ساختمان های اداری یک از اصلی ترین و مهمترین  فضاها برای  استفاده از سیستم های کنترل هوشمند ساختمان هستند