• کارفرما آقای عباسیان
  • وضعیت تمام شده
  • محل اجرا منطقه ویلایی سیج
  • زمان اجرا 1397
  • امکانات روشنایی ، سرمایش و گرمایش و همچنین سیستم امنیتی

بررسی اجمالی پروژه

گردنه ی سرسبز حیران، چشم انداز بی نظیری از طبیعت به نمایش می گذارد که می توان گفت در ایران بی رقیب است. همانطور که گفته شد این گردنه در بیشتر وقت ها در زیر ابری از مه پنهان است، دره ها و کوهپایه های پوشیده از گل ها و گیاهان جنگلی و مرتعی و گاو هایی که در حال چرا هستند با چشم انداز زیبایی از کندو های عسل، اولین جلوه هایی است که به چشم هر رهگذری می آید و آن را فریفته خود می کند.
زیبایی بیش از حد این طبیعت هر تماشاگری را حیران می کند. جاده ای که مثل یک مار تنومند به یک کوه بزرگ پیچیده شده، تا ارتفاع بسیار زیادی بالا رفته و ماشین ها را می بینیم که سوار بر روی این مار دراز در آن ارتفاع بلند در حرکت هستند. وقتی که این مسیر زیبا طی می شود هر چند دقیقه کوتاه با پیچ تندی روبرو می شویم که باید آن را دور زد. وقتی بالاتر می رویم در طول مسیر رستوران ها و سالن های غذاخوری و پذیرایی زیادی را می بینیم و استراحتهای کوتاه در کنار پرتگاه برای دیدن طبیعت زیبا و ماشین هایی که در زیر روی جاده پر پیچ و خم دیده می شوند و سر آخر خوردن بلال تازه و موقع رفتن خرید مقداری عسل.
مسیر رویایی و زیبای گردنه حیران از یک طرف مشرف به کوه هایی است که پوشیده از جنگل های انبوه است و از طرف دیگر مشرف به دره ای نه چندان عمیق که از میان آن رود ارس عبور می کند و تعیین کننده مرز ایران و آذربایجان است. گردنه حیران تقریباً بیشتر مواقع در زیر ابری از مه پنهان است.
این منطقه دارای مناظر بکر طبیعی می باشد و نصف جنگل ها و مراتع آن متعلق به ایران و نیم دیگر در کشور جمهوری آذربایجان قرار دارد. سازمان جنگلداری استان امکانات تفریحی و گردشگری را ایجاد کرده و همچنین تله کابین در حال نصب بر روی این منطقه می باشد.
ویلای زیبای مهندس عباسیان در این منظقه زیبا و خوش آب و هوا محیطی پر از آرامش و لدت بخش برای ساکنین آن فراهم می آورد تا ساعاتی دور از شلوغی های شهر از طبیعت لدت ببرند.ترکیب این زیبایی با سیستم هوشمند HDL محیطی خارق العاده برای اهالی ویلا در طی حضورشان در آن فراهم می کند.

امکانات هوشمند ارائه شده

  • کنترل روشنایی
  • کنترل سرمایش و گرمایش
  • کنترل امنیت