HDL برند جایزه Evergreen 2020 در زمینه‌ هوش‌ مصنوعی

HDL برند جایزه Evergreen 2020 در زمینه‌ هوش‌ مصنوعی

HDL برنده جایزه Evergreen سال 2020 جایزه فراگیر توسعه پایدار فناوری سخت هوش مصنوعی شد.

هی جیان، معاون بخش بازاریابی جهانی HDL، از طرف این شرکت در جشن اهدای جوایز حضور یافت و این جایزه را دریافت نمود.

 

جایزه چانگ چینگ تنها جایزه رسمی مجله کیجینگ/ Caijing می‌باشد.

این یکی از بانفوذترین و معتبرترین سیستم‌های ارزیابی شرکت‌ها در نظر گرفته می‌شود و همچنین اثبات و سنگ محکی برای سنجش میزان قدرت تمامی شرکت‌های فعال در این زمینه است. سنجش در قدرت عرضه های اولیه آنها و مقایسه آن‌ها در رقابت با یکدیگر است.

 

جایزه توسعه پایدار هوش‌ مصنوعی

جایزه توسعه پایدار هوش‌ مصنوعی

جایزه ‌Evergreen، یا جایزه توسعه پایدار فناوری سخت هوش مصنوعی، یکی از جوایز کاملاً جدید از Caijing با تمرکز بر فعالیت‌های شرکت‌های حوزه هوش مصنوعی است.
در مجموع ۶ جایزه در این جشن در حوزه های توسعه پایدار، جایزه سود، جایزه عمومی، جایزه سبز، جایزه نوآوری و جایزه کنترل داخلی اهدا گردید.

فعالیت‌های برند HDL در چه حوزه‌هایی است؟

به طور کلی برند HDL به طور مستقل سیستم‌های کنترل هوشمند ساختمان‌های مسکونی، تجاری و هتل‌ها را تولید می‌کند و برای مشتریان خاص خود راه‌حل‌هایی را در همین زمینه طراحی و عرضه می‌نماید.
این بیزینس چیزی در حدود ۱۰۰ کشور و نواحی مختلف از کره زمین را پوشش می‌دهد. محصولات هوشمند آن بر روی پروژه‌های بیشماری نصب شده و مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.
در آینده، HDL فعالیت های خود را با تمرکز بر روی نیازهای هوشمند مردم و مکانهای زندگی آنها پیش خواهد برد. بنابراین در آینده می توان شاهد خانه‌های هوشمند و مدرن‌تر از این برند بود.
فعالیت‌های این برند در آینده، فعالیت‌هایی در زمینه فراهم نمودن محصولات رقابتی و راهکارهایی برای بازار و خلق ارزش‌های بیشتر برای کاربران بیشتر خواهد بود. هوش مصنوعی یکی از هدف‌های این برند در القای حس مدرنیته در تمامی ابعاد زندگی انسان خواهد بود.