کنترل سیستم های امنیتی

امنیت و ایمنی

امنیت خانه را از هر جایی که هستین کنترل کنید.سیستم امنیت هوشمند وقتی کسی وارد خانه می شود و یا درب پارکینگ باز می ماند و یا نشت آبی در زیرزمین اتفاق می افتد شما را آگاه می سازد.با سیستم امنیتی هوشمند کنترل امنیت خانه شما در دستان شماست پس می توانید از ایمن بود همه چیز خاطر جمع باشید.

  • تمامی درها را با توسط تبلت یا موبایل هوشمندتان قفل و سیستم امنیتی را فعال کنید.
  • بچه ها را هنگامی که در خانه تنها هستند کنترل کنید.
  • تصاویر دوربین های مدار بسته خانه تان را بر روی گوشی هوشمندتان مشاهده نمایید.
  • از هر اتفاقی در منزلتان از طریق پیامک مطلع شوید.
  • با کنترل هوشمند روشنایی ها حضور خود در خانه را شبیه سازی کنید.

سیستم هوشمند اعلام سرقت :

استفاده از یک سیستم اعلان سرقت هوشمند علاوه بر کاهش هزینه ها امنیت و امکانات بسیار فراتری را نسبت به سیستم دزدگیر عادی فراهم می کند.وقایع از طریق نرم افزارهایی که بر روی کامپیوتر،موبایل یا تبلت نصب می شوند به صورت آنلاین گزارش می شوند.

کنترل دسترسی ها (Access Controls)

شناسایی هویت افراد از روش های ساده ای مانند کارت های RFID یا رمز عبور تا روش های پیشرفته Biometric مانند تشخیص اثر انگشت و تشخیص چهره امکان پذیر است.

سیستم کنترل حریق هوشمند

با یکپارچه سازی سیستم اعلان حریق و سیستم هوشمند می توان به سطح بالاتری از ایمنی ساختمان دست یافت.سیستم هوشمند می تواند ساکنین را از طریق آژیرها و مرکز اتش نشانی را از طریق SMS، تلفن و یا سامانع اختصاصی از وقوع حریق مطلع سازد.

کنترل دوربین های مداربسته

سیستم های اعلان سرقت در هماهنگی با دوربین های نظارتی می تواند امنیت ساختمان را افزایش دهد.امکان نظارت بر فضاهای مختلف منزل یا هر مکان دیگری در یک نرم افزار یکپارچه خانه هوشمند از طریق موبایل،تبلت،تلویزیون و کامپیوتر امکان پدیر است.اطلاعات ضبط شده توسط دوربین می تواند به طور خودکار آرشیو شده و در موقع لزوم بازیابی شوند.